A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | |||||||||||
2 | Vecāku diena Jelgavas Valsts ģimnāzijā | Individuālas sarunas ar skolotājiem | "Kas ir formatīvā vērtēšana" (E.Slokenberga) | ||||||||
3 | 09.02.2023 | 221.kab. | |||||||||
4 | |||||||||||
5 | Lūdzam pieteikties ne vairāk kā divus vecākus vienā pusstundā. Ar pelēko iekrāsotajos lauciņos skolotājs nav sastopams. | ||||||||||
6 | Uzvārds Vārds: | Kabinets: | 15:30 - 16:00 | 16:00 - 16:30 | 16:30 - 17:00 | 17:00 - 17:30 | 17:30 - 18:00 | 18:00 - 18:30 | 18:30 - 19:00 | 18:00 - 18:30 | |
7 | Anškins Andis | Sporta halle | Zīverte 10U, nodarbība "Formatīvā vērtēšana" | ||||||||
8 | Asarīte Marita | 303 | J.Gabrāne 10.B (17.00) | Graudiņa 11i | |||||||
9 | Bandeniece Inese | 215 | S. Luguza 7.b 17.30 | ||||||||
10 | Bērziņa Laima | 224 | A.Lepina-Žagare, 7m1 | ||||||||
11 | Beitāns Mārtiņš | 138 | |||||||||
12 | Birne Aiva | 311 | Brūvere(Rēzija)/ I.Leitāne-Valdmane | A. Grietēna (16:30) | |||||||
13 | Blūma Daina | 114 | |||||||||
14 | Bļujus Kristīne | 115 | A. Grietēna (15:30) | V.Bundzēna (Rūdis)/ I.Leitāne-Valdmane (16.15) | L. Brūvere (Rēzija) | A.Ostrovska 7B 17.15 | |||||
15 | Brente Biruta | 120 | A.Ostrovska 7B 17.45 | A.Lepina-Žagare, 7m1 | |||||||
16 | Brente Jānis | 120 | |||||||||
17 | Busigina Delfīna | 221 | A.Ostrovska 7B 15.30 | ||||||||
18 | Butāne Gunita | 116 | M. Fogelmane 8U | S.Ozoliņa (Reinis 16.30) | R.Tomass 8.u. 18:00 | A.Bullis (Anna) | |||||
19 | Daģe Baiba | 316 | |||||||||
20 | Daģis Kārlis | 317 | A.Vaišļa (Daniils) 17.15 | I.Leitāne-Valdmane | |||||||
21 | Dārzniece Silva Sandra | Mājt.m. | |||||||||
22 | Draveniece Gunita | 119 | |||||||||
23 | Dukule Irēna | 319 | I.Leitāne-Valdmane | ||||||||
24 | Dūrējs Jānis | 219 | Z.Laiviņa 11M 16.30; A.Teile 9.U2 16.45 | ||||||||
25 | Dzidzēviča Tamāra | 139 | M. Fogelmane 8U 17:00 | ||||||||
26 | Hohlova Oksana | 152 | M.Fogelmane 8U | ||||||||
27 | Hovarta Santa | 102 | |||||||||
28 | Indriksone Elita | 118 | |||||||||
29 | Iņķe Valentīna | 148 | V.Kravčenko 8M 16:00 R.Uzlovs 16:15 | K.Šķēle 8M 16:30 Z.Laiviņa 11M 16.45 | |||||||
30 | Ivanova Irina | 154 | Ginta Leite | R.Tomass 8.u. 18:30 | |||||||
31 | Jankeviča Inita | 302 | G. Stubure 10U | A.Ostrovska 7B 16.30 Zīverte 10U 16.45 | |||||||
32 | Jurgenovska Arta | 211 | Skolotāja kursos. Lūdzu sazināties personīgi. | ||||||||
33 | Kopštāle Ingūna | 311 | L.Šķēle 8B 17:00 | ||||||||
34 | Krieviņa Liene | 220 | N.Karpova-Sadigova (17.00) | ||||||||
35 | Ķelpe Ilvija | 158 | V.Kravčenko 11M 16:30 K.Kaļinka 11M 16.45 | Z.Laiviņa 11M 17.00 | |||||||
36 | Ķusis Jānis | 121 | I.Leitāne-Valdmane | ||||||||
37 | Labzars Reinis | 311 | |||||||||
38 | Liepa-Liepiņa Inga | 163 | |||||||||
39 | Liepa-Nagle Ilze | 213 | N.Karpova-Sadigova (18.00) | ||||||||
40 | Lokmane-Šabovica Iveta | 159 | K. Paškevica(16.00) | ||||||||
41 | Lukjanovs Artūrs | 170 | |||||||||
42 | Ļaudama Inta | 116 | A.Lepina-Žagare, 7m1 | ||||||||
43 | Nagle Laila | Sporta halle | |||||||||
44 | Naglis Jānis | Sporta halle | |||||||||
45 | Nagornaja Kristīne | 315 | A. Ostrovska 7B 16.15 | ||||||||
46 | Ozollapa Kristīne | 221 | S.Ozoliņa (Reinis -15.30) | ||||||||
47 | Paņuhno Anda | 169 | Nikola Koridze | A.Teile (9.U2) 17.15 | |||||||
48 | Pekša Arnis | 222 | A.Ostrovska 7B 17.30 | ||||||||
49 | Pekša Uģis | 223 | I.Leitāne-Valdmane | ||||||||
50 | Petrago Anna | 217 | K. Paškevica( 15.30) | L. Brūvere (Rēzija) | I.Leitāne-Valdmane | V.Bundzēna | Zīverte 10U 17.30 | ||||
51 | Podkalns Mikus | Sporta halle | |||||||||
52 | Poga Nadīna Anija | 013 | |||||||||
53 | Prančs Arvīds | 227 | |||||||||
54 | Reisa Laura | 312 | |||||||||
55 | Romanovska Zaiga | 149 | A.Ostrovska 7B 16.00 | A. Lepina-Žagare, 7m1 | |||||||
56 | Rubule Sandra | 218 | |||||||||
57 | Rumbeniece Ilze | 320 | |||||||||
58 | Sabule Liene | 314 | A. Grietēna (16:00) | L. Brūvere (Rēzija) | |||||||
59 | Siliņa Līva | 160 | L. Brūvere (Rēzija) | Ginta Leite | I.Votčele (Timofejs 7M2) | ||||||
60 | Slokenberga Evija | 111 | |||||||||
61 | Spirģe Alda | 213 | V. Kravčenko 11M 16:45 | ||||||||
62 | Strode Inga | 117 | |||||||||
63 | Svirska Tatjana | 319 | A.Ostrovska 7B 17.00 | ||||||||
64 | Šavļuka Tamāra | 153 | |||||||||
65 | Titova Sanita | Mājt.m. | M. Fogelmane 8U | ||||||||
66 | Turlava Biruta | 121 | A Grietēna (17:00) | ||||||||
67 | Vaļģe Ramona | 162 | A.Ostrovska 7B 15.45 | Kristīne Berkolde 16.00 | N.Karpova-Sadigova (17.30) | ||||||
68 | Veģere Liene | 113 | B. Tomase, 9u1. | A.Ostrovska 7B 18.00 | |||||||
69 | Viļumsone Inga | 222 | |||||||||
70 | Zastavņecka Ina | 114 | A.Ostrovska 7B 16.45 | S. Luguza 7.b 17.00 | I.Rudzāte 7B.17:30 | ||||||
71 | Judīte Iliško | 164 | |||||||||
72 | |||||||||||
73 | |||||||||||
74 | |||||||||||
75 | |||||||||||
76 | |||||||||||
77 | |||||||||||
78 | |||||||||||
79 | |||||||||||
80 | |||||||||||
81 | |||||||||||
82 | |||||||||||
83 | |||||||||||
84 | |||||||||||
85 | |||||||||||
86 | |||||||||||
87 | |||||||||||
88 | |||||||||||
89 | |||||||||||
90 | |||||||||||
91 | |||||||||||
92 | |||||||||||
93 | |||||||||||
94 | |||||||||||
95 | |||||||||||
96 | |||||||||||
97 | |||||||||||
98 | |||||||||||
99 | |||||||||||
100 |